Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben a videóban a mentő jó...

Ebben a videóban a mentő jó kedvéből csúszkál vagy mert ennyiszer megcsúszik?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 27. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen kezdő lehet még a szakmában, kb nem volt egy kanyarvétele, amiben ne csúszott volna meg. A vezetéstechnikájában van a hiba, azért csúszkál ennyit.
2017. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Közben megnéztem egy másik videót is, abban meg egyenes szakaszokban is csúszkált. Azért gondoltam azt, hogy jó kedvéből csinálja.
2017. dec. 27. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó kedvéből? bocs de Te hülye vagy!


vezettél már télen hátsókerekes kisbuszt?

alapból csúszik még akkor is ha csigatempóban akarsz menni, na neki meg gyorsan kell menni...

2017. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
illetve még annyi, hogy lehet egy régebbi 4×4-es toyotával nyomja, de a tényen ez mit sem változtat, az is csúszik mint az állat hóban.
2017. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy tudatában van, hogy megcsúszik az autó. Nem arról van szó, hogy szándékosan csinálja, de ebben az esetben gyorsabban tud menni kipörgő kerekekkel is. És látszik, hogy végig ura az autónak. Szóval nem jókedvéből teszi (bár végülis élvezetes is lehet így vezetni), hanem így a leggyorsabb.
2017. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenesetre jól csinálja.
2017. dec. 27. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt mondja, hogy nem tud egyenesen menni.

[link]


Az elso 5 percben biztos poen meg jo, de a sofornek mar kevesbe hallatszik az orom a hangjaban:)

2017. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!