Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a probléma az óracsoportommal?

Mi a probléma az óracsoportommal?

Figyelt kérdés

A probléma egy Volswagen Golf 4-be lenne 2000-es évjárat, 1.9 PDTDI ATD motorkód,

A mutatók nem mozdulnak, csak nagyon nèha gondolnak egyet és műkődnek, de nagyrészt nem( fordulatszám, üzemanyagszint...) az MFA sem működik benne csak az is néha a mutatóktól függetlenül.

Viszont ha világítàst adok rá világít rendesen és kijelez mindent( kézifék, izzítás,légzsák, lámpák stb...)



2017. dec. 30. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ebből kontakthibára gyanakodnék, de nem vagyok autószerelő, így csak tippelek. Vezetékek, csatlakozások jók?
2017. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Vezetékeket nem igen néztem, biztosítékokat átnéztem azokkal semmi gond, az lesz hogy kiszedem az óracsoportot a csatlakozót megnézem meg körülnézek mögötte is talán segít neki

2017. dec. 31. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!