Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyi a reális...

Szerintetek mennyi a reális ára egy bmw 325ci- (2001) -nek?

Figyelt kérdés

Olvasgattam neten, nem tervezek bmw-t venni 1 millió forint alatt.Olyat is olvastam hogy 1 millió forint körül vannak a normális állapotú e36-ok, és 46-t nem ajánlatos annyiért venni. Szerintetek 1.400.000 Ft környékén tudok találni egy olyan 325-öst amivel nem nyúlok mellé? Nem kereskedőtől venném, autószerelőt vinnék magammal.

erről lenne szó: [link]

Elsősorban a bmw tulajok véleményére vagyok kíváncsi.

Köszi a válaszokat!



2018. jan. 1. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nyáron 1,5-1,6 misi körül volt eladó, a jelenlegi akció azért lehet mert külföldön van az autó és onnan kell elhozni.

Én annó voltam megnézni ezt, szép állapotban van abszolút ajánlható. (Azért nem vettem meg, mert találtam egy 6sebességes 30ci-t az akkori árához képest minimálisan drágábban)

2018. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Később lenne a vétel, igazából nyáron, átíratási költségek, biztosításról tudnátok beszélni? Mennyibe fájnak ezek?
2018. jan. 1. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Ezeket kalkulátorral ki tudod számolni
2018. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!