Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy fiat punto 1be szerintetek...

Egy fiat punto 1be szerintetek melyik motort tegyem bele? A golf 4 r32 motorját vagy audi a3 1.8T motorját?

Figyelt kérdés
az egyik sem válasz em válasz mert tudom hogy belefér több ilyet is láttam már élőbe..bármennyibe is fog kerülni kifizetem.
2018. jan. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a cél. 1.8T kicsit gyengébb, de normális fogyasztás is produkálható vele, a 3,2 literes VR6-tal már annyira nem. Viszont erősebb.

Meg attól is függ, hogy milyen meghajtást tudsz beszerelni. Kizártnak tartom, hogy váltóstól, féltengelyestől pontosan passzolna minden a kocsiba. Vagyis egyedileg kell legyártani.

2018. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bármennyit kifizetnél érte, szerintem akkor ne vacakolj ilyesmikkel, rögtön menjen bele a Chiron W16-osa.
2018. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a chiron nem fér bele :D az r32 is keresztbe fér be éppen hogy :D
2018. jan. 11. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!