Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor lesz gépjármű vezető...

Mikor lesz gépjármű vezető oktatóm?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben vizsgáztam kreszből, azt ígérték lesz januárban oktatóm. Sajnos most munkakeresésben vagyok ezért nem tudtam fix időpontot mondani neki, de előre láthatóan fogok tudni 1-2 hét múlva. Az oktató akit megkaptam (a mai nappal) azt mondta maximum februárban lesz lehetőségem menni, akkor is gyakoribb a délelőtti időpont, és az esti is maximum este fél 6. És ezekre persze sokan jelentkeznek alig van szabad hely, és még kevesebb lesz később ha most nem tudok mondani semmit. Valószínűleg 5 után fogok tudni menni bárhova, hiszen eddig dolgoznak az emberek normál munkarendben. Mit tanácsoltok? Keressek másik oktatót? Ha igen, hol találok? Nincs tapasztalatom ezzel, de szeretnék minél előbb megtanulni vezetni. Esetleg dolgoznak olyan oktatók, akik nem iskolákhoz tartoznak? Ha valaki tud egy jó oktatót Budapesten a pesti oldalon, kérem írjon nekem üzenetet. Teljesen elvagyok keseredve.

2018. jan. 11. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

El lehetsz keseredve, de a türelmetlenség nem segít rajtad, rengeteg a tanuló, kevés az oktató, nem véletlenül akart veled is időpontot egyeztetni.

Sajnos, ha neked csak kevés időpont megfelelő, számíts arra, hogy elhúzódik a tanuló idő.

Az oktatók sem napi 24 órában dolgoznak, sőt este azért sem oktatnak, mett sötétben nincs mit tanítani, majd rájössz: sokszor csak sejted, de nem látod a sötétben mi is van valójában körülötted.

Jobb esetekben dolgozik az oktató hétvégén is, de a tanmenetben kell gyakorolni csúcsforgalomban is.

2018. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!