Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keresek autósiskolát a 11....

Törpetestű kérdése:

Keresek autósiskolát a 11. kerületben. Szinte mindről találni rosszat is, jót is. Nektek van tapasztalatotok a következőkkel: Webjogsi, Táltos jogsi, villámjogsi, gyorsjogsi? Örülnék, ha találnék egy nem túl drága, normális oktatót.

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 17:54
 1/4 Hovarju ***** válasza:

jogsicentrum.hu


Én nagyon meg vagyok elégedve velük.

Igaz a kresz tanfolyam a XXII.ker ben van, de vezetni a Budaörsi virágpiacon és a XI,XXII kerületben és Budaörsön volt.

Én is a XI,kerületből jártam hozzájuk

2018. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 orexion válasza:
A gyakorlati oktatásra sokkal több a tanuló mint az időpont, amikor szóvá tettem, az ügyintéző ezt írta vissza: "A Gyorsjogsi név és nem hivatkozási alap!"
2018. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nako ***** válasza:
Igen, Orexion, ide is odaírom neked (a másik kérdésnél már kifejtettem), hogy hülyeség, amit írsz és meg kéne próbálnod elolvasni máskor az adott cég honlapját és meg kéne tanulnod kérdezni, ill. figyelni arra, amit mondanak.. Jogilag és nyelvtanilag is pedig teljesen helyes, amit írtak neked, mert a Gyorsjogsi egy (cég)név, nem pedig egy jelző.
2018. szept. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én Villámjogsinál csináltam 2019-2020-ban, nem volt gyors, de a Csigavérhez képest szélsebesen ment. Csigánál konkrétan buktam a sikeres Kresz-vizsgát, mert munka mellett 2 évig képtelenek voltak megfelelő időpontban oktatót adni, szerintem a Csigavér max. arra jó, hogy bezsebelje tömegesen a KRESZ-tanfolyam díjakat, aztán szevasz, oktatót már nem biztosítanak.


Villámjogsinál nagy ívben kerüljétek el Anthmann Jánost (Renault Thalia), lecsalja az órákat, szar a kocsija, idegesítő Németh Szilárd feje van, és egy igazi kőbunkó, aki mellett még egy férfinak is gyomorgörcs volt vezetni.


Helyette szívből ajánlom Takács Mátét (Audi A4 kombi), ő egy fiatal, tök pozitív, korrekt oktató, én két sikertelen Anthmann-os vizsga után váltottam rá, érdekes módon Takács Mátéval elsőre meglett. Sajnos elég későn váltottam oktatót, de ha tanácsolhatom, ti RÖGTÖN váltsatok, ha elégedetlenek vagytok, mert hosszú távon bőven kifizetődő egy korai váltás.

F/29

2020. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!