Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Márciusban szeretném el...

Bari Zsanett kérdése:

Márciusban szeretném el kezdeni a jogositványt. Milyen kresz teszten gyakoroljak, , , , , ,?

Figyelt kérdés

#KRESZ #Tanulom a kresztöbbi
2018. jan. 12. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Meg kellene tanulni előbb a szabályokat. Vezetés közben sem ABCD gombokat nyomogatsz majd.
2018. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod ezt:

[link]

2018. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1es: nem a tanulást kezdi el hanem a jogosítvány megszerzését. legalábbis ezt írta.

én is a körül kezdem. már egy éve megvan a kresz tankönyv, mindig lapozgattam, tanulgattam és sokat vezettem is már(földuton, vidéken...)

én beírtam googleba hogy kresz teszt és ennyi

amúgy javaslom az összeset megcsinálni mert akkor sok különbözően megírt(de ugyanazzal a) kérdéssel találkozhatsz.

2018. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha e-learingen csinálod a KRESZ-t, akkor ott van gyakorlási lehetőség. Először megtanítja veled a szabályokat, aztán kezdheted a gyakorlást. Lehetőség van próbavizsgára is.
2018. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem meg van az a program amit vizsgán használnak a legfrissebb
2018. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes akkor tanulni rá,amikor már beiratkoztál az autósiskolába.Azok a programok,amik a neten vannak fenn elavultak,és rosszul rögzülhetnek.
2018. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!