Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban milyen gumit...

Németországban milyen gumit javasoltok, négyévszakosat vagy téli/nyári szettet? Melyik a top márkák jelenleg, Continental/Goodyear?

Figyelt kérdés
175/65 R14 méretű gumit kell vennem és nem tudom melyiket.

2018. jan. 13. 02:39
 1/6 Rick Mave válasza:

Ez szerintem egy nagyon jó írás a témában, sokat segíthet az alapkérdés megválaszolásában:


[link]

2018. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt akartam linkelni amit az első, olvasd el a cikket, utána nincs kérdés
2018. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Déli hegyesebb részekre érdemes téligumit venni, de amúgy bőven elég a 4 évszakos, Németország észak-nyugati részein nincsenek például durva hidegek és havazások sem.
2018. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Vredestein,Michelin, Goodyear esetleg Kleber.Mindből a legújabb négyévszakos minta/ keverék màr elég jó!

Csak azok szóljàk le a mai négyévszakosokat akiknek 10- 15 éves berögződéseik/ tapasztalataik vannak...

2018. febr. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben a szezonban 3 napot volt hó a városban, akkor sem egész nap. 4 évszakossal járok. Nem télen van baj vele inkább nyáron vészvékezésnél. Télen jégen hóban jobb a téli. Régebben cserélgettem. A télivel az a baj, hogy 4 év után kuka. Prémium télivel a hegyen elkapartam, ahol ismerős rosszabb, de új gumija vígan kocogott. Azt monda a gumis a téli az elöregedés miatt 4 év után kuka. Most Michlein Cross-Climat van. A legdrágább, legjobb ( főleg nyáron)
2018. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös

Igazad van, ráadásul mikor jobb idő van, +10 fok felett, a rendes téligumi szinte láthatóan kopik. Én pl most fogom csak feltenni a nyári szettet, és ebben a 24-25 fokban szinte látom, hogy mennyi kopott a téliből egy hónap alatt. És december-január-februárban is előfordulnak +10 fok feletti hőmérsékletek.

2018. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!