Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani olyan autósisk...

Tudtok ajánlani olyan autósiskolát (és oktatót) Budapesten ahol 1-2 honap alatt meg lehet szerezni a B kategorias jogositvany?

Figyelt kérdés
Külföldön tanulok és csak nyáron vagyok Magyarorszàgon. Azt hallottam, hogy olcsobb autosiskolakban oktatohiany van es csak ritkan ernek ra. Olyan iskolát keresek ahol az oktato heti 3x2 orara elerheto.

2018. jan. 16. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem oktatóhiány van, hanem túljelentkezés van az oktatásokra.

Olcsóbb sulik beteltek ,a drágábba így kb mindenki átmegy ,így ott sem sokkal jobb a helyzet.

2018. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nyár tipikusan az az évszak, amikor a nyári szünetben akarnak jogosítványt szerezni nagyon sokan, és nagyon keveseknek sikerül.

Talán akkor van rá esély, ha a KRESZ viizsga megvan májusban, és a gyakorlati oktató hajlandó hetente 2-3 alkalommal, rendszeresen tanítani.

Nem iskolát kell keresni, hanem egy ilyen oktatót találni, ami nehéz.

Nem lehetetlen, de közvetlenül az oktatókkal kell megegyezned, akár úgy, hogy hajlandó vagy többet fizetni egy oráért.

Az amugy is túlterhelt autós iskolákat nyáron elözönlik a gyorsan jogositványt akarók, az oktatók vizsgabiztosok egy része pedig elmegy nyaralni, ami tovább nehezíti a helyzetet, megtörténhet, hogy a vizsgára várakozással eltelik 1-2 hónap is.

2018. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igenis oktatóhiány van sajnos. 20 éve foglalkozunk B kat. képzéssel, és soha nem látott mértékű a szakmánkban a szakemberhiány, mind oktatói, mind vizsgáztatási fronton. 9 évig egyáltalán nem volt képzés, ra szakma elöregedőben van, nyugdíjba mennek, vagy külföldre költöznek. Bár pár éve elindult újra a képzés, nagyon szigorú bekerülni, sokan már a felvételin feladják, így továbbra is nagy a hiány. Ezt vitatni sima hozzánemértés.
2018. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs ilyen. Nem lesz időpontod, erre mindig várni kell ez jó esdetbe 4 hónap egy b-s jogsi
2018. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pláne ha megbuksz,várhatsz 1.5hónapot egy új vizsgaidőpontra.
2018. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a mazsolával lett meg(drágább oktatot választottam, illetve a KRESZ vizsga időpontját már a tanfolyam előtt befizettem, így csak 2 hetet kellett várnom a tanfolyam után a vizsgára. A 2 hét alatt meg megcsináltam az elsősegélyt). Szeptember 10. körül kezdtem es december 7-én vizsgáztam. A jogsim december 23-án készült el.
2018. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!