Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 1999 sedan 1.6. os...

Zumizumi kérdése:

Audi A4 1999 sedan 1.6. os bemelegedés után nullásban a fordulat 400-900 között ugrál 4-5 alkalommal, aztán beáll normára. Mi lehet a gond? + az óraműben a vizhőfokmutató hol müködik, hol nem. Általában nem. Köszönöm a segitséget.

Figyelt kérdés
Audi A4 sedan 1.6 benzin 1999

2018. jan. 16. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Fojtószelepet valószínűleg tisztítani kell. A vízhőmérő meg kontakthibás.
2018. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hőgombát már vettem.Nagyon macerás a cseréje és a tisztitás,vagy belefoghatok magam is?Utána hibakódtörlés kell?
2018. jan. 16. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:

Le kell engedni a hűtőfolyadékot,vagy zárt tartálynál nem fog ömleni?

A hőgomba csatlakozójánál 4 drótos csatija mellett viszont felfedeztem egy kéthuzalos csatit,ami sehová nincs csatlakoztatva,az mire szolgál?

2018. jan. 16. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak a vízhőgomba okozza az alapjáratingadozást. Nekem volt ilyen egyszer, csere után rendbejött az alapjárat. Elképzelhető, hogy rossz infót ad a számítógépnek ami úgymond meghülyül és a benzin levegő keveréke nem megfelelő lesz a valóshoz képest. Ezért ingadozhat az alapjárat is.
2018. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gombát kicseréltem,de nagyobb "tesztútra" még nem voltam.De csere közben a vastag harmonikalégcsövet leszedve bepillantottam a fojtószelep irányába,hát már az előcső alján "lekváros",gondolom milyen lehet a szelep...
2018. jan. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!