Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a szokatlan, sőt gnóm...

Ezek a szokatlan, sőt gnóm formájú autók hogy tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanokra, mint pl. Pug 207, Audi A2, a legújabb Nissan Micra...

Nekem a legelső van (1.4), de ahogy néha elnézegetem, olyan aránytalan azzal a szinte extrém módon döntött szélvédővel. A visszapillantó tükrök meg mintha oda lennének ragasztva az ablak alá. Egy jóval meredekebb első szélvédővel (mint momdjuk a gombóc Swifté, 2005-től) sokkal arányosabb lenne. Meg azok az éllel kettéosztott első lámpabúrák. Szóval, nem is tudom.

Szerintetek? Meg most elővehetjük a légellenállás témakörét, de állítom, hogy az előbb említett Swiftnek,

meg az Mini-nek szerintem van olyan jó légellenállási együtthatója, mint a felsoroltaknak. Pl. a múltkor sem tudtam ronggyal elérni és megpucolni belülről a szélvédő alját. Mire jó ez a disegn a gyártóknál?

Lányok, hölgyek is írjanak, hogy nektek melyik forma jön be a leginkább?

A másik, hogy városban szerintem túl sokat eszik az 1.4-es motor. Szerintetek cseréljem le egy kisebb fogyasztásúra? S egy arányosabb formájúra? Az autóval egyébként műszakilag semmi gond... Ki mit ajánlana? A témában meg az autóval kapcsolatban is. 2007 decemberében múlt 10, az már öregecskének számít? Köszi hogy végigolvastatok, csak szeretném másik véleményét is kikérni, a tisztán (tisztábban látás) érdekében...



2018. jan. 16. 20:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg még annyit, hogy az euro-es motor (benzin) az már elavultnak számít vagy még korszerű?
2018. jan. 16. 20:25
 2/2 anonim ***** válasza:

Ízlésről vitatkozni...

Szemmel ne nagyon akarj légellenállási tényezőt mérni...


Egyébként meg a kisautók többsége tényleg kicsit nyomott, de kinek mi tetszik. Nekem pl "sportcoupe"-m van. Az emberek 90%-a (különösen vidéken) megfordul utána, mégis mindig vannak akik szerint hülye formája van. Felesleges ezen rágódni. Olyat kell venni ami tetszik, funkcionálisan megfelel az igényeidnek és kész

2018. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!