Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újra kell kresz vizsgáznom?

Újra kell kresz vizsgáznom?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban csináltam az AM jogsit tehát akkor vizsgáztam. Viszont idén nagyobb kategóriára (A1) szeretnék menni. Valaki azt mondja újra kell vizsgázni valaki azt mondta hogy 2 éven belül nem kell. Melyik az igaz? (A google nem volt a barátom mert nem találtam pontos infót) köszi a a válaszokat!

2018. jan. 16. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Másik kategória, vannak eltérések a vonatkozó szabályokban - ismét kell vizsgázni KRESZ-ből is.
2018. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 esetben nem kell a kresz vizsga;

2 éven belüli A1->A2

2 éven belüli A1->A

2 éven belüli A2->A


Minden más esetben szükséges az elméleti vizsga az új kategóriához.

2018. jan. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld.
2018. jan. 17. 10:53
 4/4 anonim ***** válasza:
55 kerdesed lesz és 10 hibapont lehetőseg a kepesek és a videos 3 pontos . AM kategorianal 25 kerdesed volt 5 hiba pont lehetoseggel :) :) ugyhogy sajnos ujra kresz orvosi is kell az AM hez ugye nem kell voroskereszt ami vegleges ;)
2018. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!