Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 vagy Vw Golf 4 1.9 pdtdi?

Audi A4 vagy Vw Golf 4 1.9 pdtdi?

Figyelt kérdés
Mindkettő 17 éves, 116 lovas. Kb. azonos a fenntartási költségük. Nem? Tekintve, hogy leharcolt állapotú szóba se jöhet, ami igen ritka ezekben, ezt tudom. De mégis melyikből esélyesebb jó állapotút kifogni? Szakembert is viszek, mert nem értek hozzá annyira.
2018. jan. 17. 22:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már mint gyakori, ez akart lenni. :D
2018. jan. 17. 22:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha választani kell akkor Audi, mivel az mégis prémium autó valamennyire. Minden a kettőből van bőven amit széthajtottak főleg ezzel a motorral. HA egy jótancsot megfogadsz, akkor ne a kínálat alját nézd, ott az összes leharcolt, kicsit keress drágábban jobb állapotban, hidd el megéri hosszabb távon. A tuning kocsikat feljesd el, ha sportdob van rajta már az is sokat elérul, inkább a gyári példányokat keresd. De ha viszel szakértőt ő meg tudja mondani neked h érdemes e megvenni
2018. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-1.2 millió környékén nézek. Félmillióért szerintem egy F Astrát vennék. :D
2018. jan. 17. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért már lehet találni jót
2018. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 muscleman666 ***** válasza:
Golf4 egyértelmű
2018. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
konkrétabban utolsó.
2018. jan. 17. 22:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként sokat megyek, Ausztriában dolgozom, Siófokon lakom.
2018. jan. 17. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó autó. Az A4 egyel magasabb ligában játszik mint a Golf. Kényelmesebb és több extra van benne, mint a Golfban. Ha hosszú távokat mész én az A4-et választanám. Ezekből még volt rendes, adagolós TDI, azokban nem gondolkozol?
2018. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azok megbízhatóbbak?
2018. jan. 18. 01:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem egy kategória a kettő. Technika ugyanaz, szóval megbízhatóság terén is egyformák. Nyilván ami Audi alkatrész az kicsit drágább, de nem számottevő a különbség. Viszont Golf IV bontás biztosan sokkal több van, az sem mindegy. Golf IV is tökéletes hosszú utakra is 1-2 embernek. Én napi 2x100 km-t ingáztam Golf IV-vel nem volt gond. 140-150-nál is stabilan lehet vele haladni hosszú távon is.

Golf-nál az alábbiakra kell figyelni: A oszlop töve, első sárvédő találkozása hajlamos a rozsdára. Valamint a csomagtér kilincs (ha az ajtó is rohad az gáz) Valamint a szélvédő tetején a tető éle. Valamint ha a klíma nem megy, akkor nem szabad bedőlni, hogy csak gáz kell bele. Kompresszor nem javítható, cserélni kell. Bontott 25.000 új meg 50.000 alatt nincs ami jó is.

De 1 millió felett nagyon jó állapotút kapni. Ha nem kell a logó miatti faroknövelés akkor én Golf-ot vennék

2018. jan. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!