Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy octaviám 2006- os 1,9...

Fijajd kérdése:

Van egy octaviám 2006- os 1,9 TDI. Manuális váltóval. Az a gond hogy búg a váltóba valami, de csak akkor ha lenyomom a gázt.80 km/ h - nál nagyon hallatszik. Szerintetek is csapágy lehet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Te most tényleg az várod el tőlem, hogy látatlanban jósoljak, tippelgessek és attól majd te megnyugszol ?

Tessék parancsolj !

Igen, szerintem is lehet csapágy hang !

Igen, szerintem még az is lehet, hogy a differenciálmű adja azt a hangot !

Kérem, hogy az én utánam következő ezeket már ne írja le, hanem valami újabb tippet írjon, ami még nem szerepel mint tipp.

2018. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyelestengely vibráció - 1.9 77 kW (105 LE) PD-TDI motor 0A4-es váltóval


Ennél a problémánál zaj (rezgés) tapasztalható kb. 1900-as fordulatszámnál, de különösen kb. 2900-as fordulatnál. Megoldás: a nyelestengely cseréje egy módosított darabra, amely zajcsillapítóval van ellátva.



[link]

2018. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zoltán János, te egy tömör fsz vagy.


lehet váltó, kerékcsapágy, vagy gumi.

Célszerű a legegyszerűbbtől visszafele totózni.

2018. jan. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Differenciálműre gyanakodnék elsőre, ha sebességtől és terheléstől függ csak.
2018. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Srácok nagyon Köszi a válaszokat. Eszembe jutott nekem is a differenciál. A gumi az tuti nem lehet mert lett azóta cserélve is, meg az búgna állandóan.
2018. jan. 18. 07:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Csapágyas a váltó.
2018. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!