Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Brava 1.6 vagy Volvo V40...

Fiat Brava 1.6 vagy Volvo V40 1.6?

Figyelt kérdés
A Fiat 365000, és 2000 decemberi, a Volvo pedig 350000, és 1999 júniusi. Szerintetek melyikkel járnék jobban?

2018. jan. 21. 15:06
 1/4 anonim válasza:
Szia. Én a Volvo mellett döntenék
2018. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre az tudna válaszolni, aki mindkét autót megnézte, átvizsgálta.

Látatlanul legfeljebb csak elgondolkoztató, hogy niért van egy ársávban két olyan autó, amelyeknél elvileg érzékelhető különbségnek kellene lenni.

A válasz lehet a minőség, az állapot, de ez is csak akkor derül ki, ha megnézted.

A vételáron túl mennyit kell(ene) költeni az autóra, hogy az rendben legyen - ez számít, nem a hirdetés

2018. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez ár vagy km? Amúgy egyértelműen a Volvo.
2018. jan. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, ment a zöld kéz! :)

Utolsó: bocsi, valóban félreérthető voltam, ez az áruk. :)

Én is a Volvo felé húzok. A Bravát ismerem, a tulaját is, tudom, hogy ha valami nem úgy zörgött benne, máris vitte a szervízbe. Viszont picit sokallom az árát. A Volvot nem ismerem, viszont megbízhatónak tűnik a tulaja. Kérdés, megéri-e megvenni a Volvot ismeretlenül. Szerintetek ennyi pénzért árulja, akkor nem lehet, hogy van valamo hibája, amire a kétszeresét ráköltöm? Bocsi, amatőr vagyok még ilyen téren, első saját autóm lenne. :)

2018. jan. 22. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!