Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda accord 8. generáció 2.4...

Honda accord 8. generáció 2.4 automata vagy Civic 10 gen 1.5T?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni és nagyon tetszik a 8 gen accord, de az ára + a fogyasztás külömbség miatt + mivel használtan nem tudom milyen baja lehet elbizonytalanodtam, hogy nem lenne-e jobb inkább részletre venni egy új civicet? Évi max 10 e km re kell az autó. Nem tudom, hogy beltér minőségre van külömbség(hangszigetelés,...? Az accord hazsnált ára 4.0-4.3M (esetleges hiba javítások nélkül) a civic-é 7.3 . Mi a véleményetek?

2018. jan. 22. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória, így értelmes összehasonlítást nem lehet csinálni. Majdnem duplája az árkülönbség. El kellene dönteni mit is akarsz, milyen mekkora kocsit és meddig ér a takaró. Amíg ezek nincsenek lefixálva addig felesleges bármit mondani.
2018. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban nem egy kategória volt 8 éve, de méretben már más a helyzet. A 8 gen accord hátul eléggé szűkös és a csomagtere is csak 400L ha jól tudom. Az új civic pedig hátul is kényelmes és a csomagtere szintén 400L körül van. Ebből adódik a kérdés hogy egy öregebb accord a maga 11-12 literes fogyasztásával éri meg jobban. Mert mondjuk annyival jobb a zajszigetelése, az anyagminősége és a szívó motor megbízhatósága és nem nagyon lesz szervízelni való rajta. Vagy inkább egy teljesen új civic éri meg mert ennek ugyan olyan jó a zajszigetelése, az anyagminősége és megéri a hitel felárát kifizetni is mert szervízdíjon és a fogyasztáson rengeteget lehet megtakarítani. A keret annyi mint amennyibe egy használt accord kerül. KB 4-4.3M.
2018. jan. 23. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!