Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csinálnak manapság normális...

Csinálnak manapság normális Mercedeseket?

Figyelt kérdés
Van olyan mai Merci ami nem szopóroller?
2018. jan. 24. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem bízok benne sem a bömibe . Sznoboknak készül mind . Audit vagy jobb japánt vennék .
2018. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
2018. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Nincs! :)


Normális mercik a w201 és w124 után kihaltak!

Gyerekkoromban irigyeltem azokat akiknek pl. C220-as mercijük volt mert milyen jó és milyen szép!

Aztán ahogy növögettem felfele tanulgattam a dolgokat, olvasgattam a cikkeket és rájöttem, hogy nem kell őket irigyelni mert brutál gagyi autó a c220-as:

[link]


2000-es években gagyibbnál gagyibbat gyártott a merci, manapság már jobbakat, de a régi dízel 123-asokkal és 190D-kkel nem lehet őket egy lapon említeni!

A maiak elmennek jó esetben 7 évet nagyobb hiba nélkül.

a régiek elmennek 47-et nagyobb hiba nélkül :)

2018. jan. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

jaj a legjobb poént kihagytam! :D

Láttál már új vagy tizenéves merci vezérműláncot?

nem? pedig de! olyan van a bringákon is...


az öreg w201-esnek olyan vezérműlánca van, hogy disznóvágásnál fejbe lehetne vele csapni a cocát!

2018. jan. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 éves korukig mindegyik normális, szóval jobb helyeken első tulajt tökéletesen kiszolgálja, míg nem cseréli.
2018. jan. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D. Brasco ***** válasza:

Na ugy latom megint kezdődik ez a szokásos régen minden jobb volt meg regen még volt benne anyag duma!

Semmi gond ninca az új mercikkel,csak nyilvan bonyolultabbak a regieknel sok új technologiat tartalmaznak tehat jóskapista nem tudja otthon megszerelni a diófa alatt tehát akkor ez egy szar....mer' bezzeg a vékéccázakármennyit '83-bú azt meg lehetett meg az eljart trafóolajjal is,meg ahhoz 40ev alatt sose kellett nyulni meg sosem romlott el stb stb.....

2018. jan. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet flegmázni, de ha valaki olyan mercit akar ami olcsón fenntartható, megbízható, otthon szerelhető akkor az nem új mercit fog venni... se nem 10 évest.


A régi szívódízel mercik bonyolultsága egy öngyújtóval egyenértékű.

Gyakorlatilag beteszel a csomagtartóba pár szerszámot/pótalkatrészt és mehetsz európa szerte amerre szeretnél mert ha esetleg beütne a krach akkor gyakorlatilag az út szélén meg lehet javítani a kocsit.

Ezt egy újjal soha az életben nem játszod el....


Szóval akinek gyorsaság kell, luxus, sok-sok felesleges csicsa extra annak tökéletes az új merci (és ha van mellette sok pénze)

Ha valakinek megbízható szinte örök életű merci kell amit otthon bütykölgethet mert szeret bütykölni annak jó lesz a régi szívódízel...

Hiába lusta, még mindig nagyon élvezetes vezetni és extrákból sincs benne annyira hiány!

2018. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Manapság szép Merciket csinálnak.A tartósság idövel kiderül.


Afrikában járva w123 240d-ket láttam százszámra.Ujakból nem olyan sokat.


Nekem a W126 a Mercedes csúcsa.

2018. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudnának tartósat ha akarnának. Az anaygok is rengeteget fejlődtek, csak ugye üzletileg nem éri meg tartosat csinalni.
2018. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Irigyellek, hogy jártál afrikában! :)


Egyrészt mert ott tényleg lehet gyönyörködni a sok öreg merciben :D

másrészt lehet onnan hozni jó sok aprót!


véletlenül nem hoztál haza onnan? :P

melyik országban/országokban jártál? (ha még olvasod a kérdést)

2018. jan. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!