Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is igaz az az...

Szerintetek is igaz az az állítás, miszerint használt középkategóriás prémiumot nem éri meg 3 milla alatt venni? Felső közékategóriásnál meg 4,5-5 alatt?

Figyelt kérdés

Nyilván tudjátok mire értem

Közékategóriás préium:c- osztály,a4,3-as bmw stb...

Felső középre meg:e-osztály,a6,5-ös bmw...



2018. jan. 24. 03:11
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem igaz, sőt! Én a használt középkategóriás, de nem prémiumomat pont 3M-ért vettem és még így is volt vele gond (több, mint féll millás szervízszámla, ha nem gariban veszem). Hát ha még valamelyik olcsóbbat választottam volna.
2018. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Ez azt jelentené, hogy a prémiumkategóriás autókat 6-8 éves élettartamra gyártanák, utána eldobós?

Vagy azt, hogy fel kéne emelni az árukat pár millióval, mert akkor már megéri?

2018. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

tizenkét évvel ezelőtt újonan vettem egy full-prémium japó autót..azóta is hibátlan, nincs szívem lecserélni, pedig megtehetném.


Nem igaz, hogy hét év után eldobandó egy autó, pláne prémium kategóriás. Még az ülésfűtés, és a kormányfűtés is működik, pedig ezekre mondják, hogy hamar letérdel.


Használtan 5 milláért már megbízható minőséget kapni.

2018. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!