Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 Néha menet közben...

Golf 4 Néha menet közben véletlenszerűen, leáll. Ha menet közben csinálja, akkor csak annyit veszek észre, hogy megtorpanik. Ha kuplungot benyomom, természetesen leáll. Ha indítok utána egyből indul. Valakinek esetleg volt már ilyennel tapasztalata?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 15:19
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
Kb kismillio dolog okozhatja......úgy meg hogy még csak azt sem tudjuk egyaltalan milyen motor van benne őszintén nem tudom milyen valaszban remenykedsz.....
2018. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából először leírtam mindent ami ezzel kapcsolatos 1,4 benzines... De 250 karakter helyett 450 lett. Tudom hogy ezer dolog okozhatja,voltam szerelőnél. A kérdés az volt, hogy valakinek volt e már ilyennel dolga...
2018. jan. 25. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapjárati szabályzó motor.
2018. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!