Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes Nissan...

Szerintetek érdemes Nissan GTR-t venni ha van rá pénz Budapesten? Az útak vannak olyan állapotban hogy ne keljen állandóan szlalomoznom? Persze nem mindennapos használatra hanem ha este mennék valahova akkor azt vinném.

Figyelt kérdés

Miskolci vagyok és most fogok felköltözni Pestre munka miatt.

Egy GTR nagy álmom.

Itt Miskolcon kár venni egy jó kocsit tele van kátyúkkal minden....


2018. jan. 26. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ hol jársz. Én Pl. XI kerület, Scirocco-val ami nem GTR de alacsonyabb, mint az átlag és keményebb is a futómű. Itt el lehet járni vele gond nélkül, de mondjuk pesti oldalon, kis utcák, toldozva, foltozva... Én fakadok sírva... Egyébként ha ilyen szempontok vannak akkor nyilván kár sportkocsiról beszélni.
2018. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
61%

Azért járkál Miskolcon meg kornyékén is pár gtr.

Szerintem nem kár,annyira nem alacsony az.

Több ferarri is van miskolcon,tapolcán californi,458italia,opel sajó tulajának meg ha meg van még akkor az f430.

maserati,aston martin is járkál a városba,lambo-t is láttam már azt nem tudom miskolcié vagy sem.

de sokféle alacsony és erős sportkocsi is járkál miskolcon is,pesten meg pláne.

gtr szerintem bőven jó,sőt miskolcon még jobb lenne mert belvárosból is 20perc max és már a bükki szerpentineket szelheted ahová valók ezek nem a városba lámpától lámpáig menni.

2018. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. Csak Budapesten lehet pénz arra a Nissanra?
2018. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Se Budapesten, se Miskolcon, ott van, hogy csak egy álom
2018. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Vedd meg nyugodtan. Bárhol is parkolsz, hamar gusztust kapnak rá a szintén álmodozók..amíg te alszol, vagy dolgozol, esetleg suliban vagy, ők simán elkötik.


nem lesz gondod a kátyúkra.(ami nincs)

2018. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Oké, vannak nagyon rossz utak néhány utcában minden városban, de alapvetően bárhol használható egy GTR, vagy akár egy nagyon alacsony Lamborghini, Ferrari is. Nem is elmélet ez, hiszen nyáron egyáltalán nem ritka látvány a magyar városokban sem egy-egy ilyen autó.

Meg amúgy is, sokszor a 3-as Golfok alacsonyabbra vannak ültetve, mint egy Nissan GTR, oszt mégis mennek velük.

2018. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Budapesten már nem a kátyúk miatt félni, hanem hogy mikor szakad be az ember kocsija alatt az út. :D
2018. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen járkál itt Miskolcon pár de nagyon ritkán és általában Szlovák a tulaj vagy van pár miskolci is de lapos sportkocsit mint Lambo Ferrari vagy Maserati max öreg kocsikat láttam eddig :D
2018. jan. 27. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Olcsóbb a biztosítás ha Szlovák rendszámon van. Itt ha SK rendszámon van 20 évig az sem érdekel senkit, de próbáld ezt Németben csinálni 3 hónapig :) 2x figyelmeztetnek és esetleg büntetés, 3x elveszik a papírokat és kocsidat elvontassák, "nem felelt meg a műszaki követelményeiknek..." És lehet Nissan GTR is :)
2018. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!