Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem nyilik a csomagtartó. Mi...

Nem nyilik a csomagtartó. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egy VW Bora az alany.


Mikor megnyomom a gombot és huznám felfelé a csomagtér ajtót, hallani ilyen rövid kis berregő hangot. Én arra gondoltam hogy valami elektromos meghibásodás lehet a probléma.


Ennyivel nem adtam fel,találtam egy oldalt,ami azt irta hogy csavarozzuk le a kárpitot, majd az mögött lesz egy fekete kis pöcök azt felfelé meghuzva halható lesz egy kattanás és kinyilik az ajtó.


Hátsó üléseket eldöntve bemásztam a csomagtartóba, és mindent a leirtak szerint megcsináltam. Ezután gond nélkül ki is nyilt csomagtartó.


Miután viszont vissza csuktam a csomagtartót,megint nem akart kinyilni. És ugyan úgy azt a berregö hangot halottam.



2018. jan. 27. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a mechanika ugrott szét szerintem,hiszen hallani hogy próbálkozik...
2018. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha ez a probléma akkor valahogy megjavitható házilag?
2018. jan. 27. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Mire számítottál, ha belülről kinyitod, akkor meg is javul? :D

Ha levetted a kárpitod, láthatsz benne egy kis nyitómotort, az romolhatott el.

2018. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megprobáltam megint..


Most meg kinyilt egymás után háromszor is.. Negyedjére már megint nem.. Szerintem valami elektronikai baj lehet. Vagy valami érintkezés probléma ami hol müködik hol nem..


Bár a központi zár sem teljesen hibátlan,mert elöfordult már nem egyszer hogy menet közben gondolt egyet a kocsi,aztán bezárta az ajtókat.. Szóval lehet ennek is van köze hozzá..


Nem tudom mi baja lehet. Nem is sejtem. Ez nem az én szakterületem. Ezért is fordultam ide,hátha van köztetek olyas valaki aki ért ezekhez a dolgokhoz.

2018. jan. 27. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:

A 3. válaszban írtam, mi baja lehet.

De ha már levetted a kárpitot, egy pillanat alatt át lehet látni a működési elvét.

Egy gyufásdoboznál kicsit nagyobb, általában fehér színű műanyag dobozka a nyitómotor VW-ekben.

2018. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Matthew26 válasza:

Sziasztok, én is hasonló gonddal küszködök, csak nekem golf4 van.

Eltudná valaki küldeni linkben, vagy leírni hogyan kell leszedni a kárpitot.

2018. ápr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!