Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorshajtás büntetés mikorra...

Gyorshajtás büntetés mikorra várható?

Figyelt kérdés
Még január 7-én beleszaladtam a 3 lábúba, "kicsit többel" mint a megengedett. De eddig (jan30) nem jött csekk. Kezdjek reménykedni h nem lesz bünti ?

2018. jan. 30. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem 3x h bemertek de semmi, 1. Varosban tulleptem az 50 et kb 70el mehettem, 2x ilyen 20 km/h tulleptem mar nem fekeztem mivel nem lattam ertelmet,

Et es ha mar ugyis bemert mindegy azota eltelt 1 ev is és semmi, ismerősöm azt mondta h. 3 hónapig ha nem kuldik akkor mar felejtős

2018. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ora szerint 70-el mentel, akkor valoszinuleg azert nincs bunti, mert az olyan 65 korul lehetett, es 67-68tol buntetnek tenylegesen
2018. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minimum2-3 hét az átfutás, de akár 1-2 hónap is lehet.

Hol és mennyivel mentél?

100 km/h alatti úton +18km/h felett megy a bírság, azaz 50-es övezetben 69 km/h-tól, 100km/h feletti úton pedig +20km/h+3%-tól, azaz 130-as autópályán 150*1,03, azaz 155 km/h-tól.

2018. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Főúton mentem, mikor megpillantottam a rend éber őreit egy bokor mögül kb 100 méterre előttem, abban a pillanatban 140 et mutatott az óra, fékeztem de nem sok értelmét láttam már.


Igazából abban reménykedem h a rendőr hölgy még nem élesítette a csodakütyüt, mert akkor nem ált mellette hanem az autó mögött matatott.


Mindenesetre akkor várok még egy jó darabig.

2018. jan. 31. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!