Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikerült vásárolnom egy...

Sikerült vásárolnom egy autót, jeltelenítve, én szeretném visszarakni rá, mennyiért és hol?

Figyelt kérdés

Hétvégén sikerült végre sok éves álmomat megvenni, egy Audi TT-ét. Amivel sikerült alkudnom az árból, az az, hogy az autó jeltelenített teljesen (illetve, hogy az egyik sötétítő fólia sérült rajta). Ez nekem nem tetszett, ezekre költenem kell egyből külsőleg.


Én pedig szeretném visszarakni rá az emblémát és a feliratokat. A kereskedő felajánlotta, hogy felrakják, de horribilis összeget említett (80 pár ezer két emblémáért meg két feliratért, ez már vicces.)


Hol és mennyiért úszhatom ezt meg olcsóbban, mint majdnem egy 100-as? Nem életbevágó dolog, ha így marad, akkor így marad így is nagyon szép, a gazdája törődött vele rendesen, sokkal egészítette ki a kocsit, de gondolom ezért is a jeltelenítés. Nem volt törött és semmi egyéb, fényezve sincs újra.


Na, a kérdés adott.


Köszi előre is a segítséget! :)



2018. febr. 1. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszi szépen! Gondolhattam volna erre, ebayen pedig találtam eredeti karikákat. Szuper! :)
2018. febr. 1. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Bontóból veszel rá hűtőrácsot, aztán valami ismerős/barát, (esetleg ha nem vagy műszaki analfabéta, te magad ki/beszereled magadnak) kicserélni neked ingyen meg ugyanígy ahogy az első írta márkajeleket netről.
2018. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Magam szerelem az egyszerűbb dolgokat az autóimon. :)


Elől megvan a jel, de matt fekete az is, kipattintom bepattintom vacak műanyag embléma jár a hűtőrácsra, ezért nem akartam én 80 ezret fizetni. :D


Megy a pacsi mindkettőtöknek.

2018. febr. 1. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Így igaz csak hátul a karikáknál a középpontra meg a vizszintre figyelj mert ha el van csuszva vagy ferde akkok elég tréül mutat .

Igaz én a TT logot nem raktam vissza meg direkt fekete az audi jel elöl-hátul mivel hófehér a verda és a felnik meg a tükrök is feketét így tök jó összhangot ad .

Igaz nekem krom a rácson nincs mivel az lepattogott és az elöző tulaj le fujattak feketére , de jól mutat .

2018. febr. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A rács nekem is matt fekete az egész, nincs króm kerete. Már.


De mivel fekete a kicsike nem szembeötlő, meg ugye MK2-es TT-én még csak egy ,,hajszálvékony" van amúgy is. :)


Egy fekete lovas vagyok fele, tényleg minden fekete rajta, fényezéstől kezdve, ablakokon át egészen a felniig. A fekete öltöztet, nem de? Legyen akkor az autónál is igaz.

2018. febr. 2. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!