Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem akarom, hogy elveszitse...

Nem akarom, hogy elveszitse az auto az eredeti szinet, ezert gondoltam a plasti dip-re. Mennyire tartos? Mennyibe kerul kb egy 2007-es E320 mercedest lefujni vele? Ha valakinek van jobb otlete a plasti dipnel akkor orulnek neki ha leirna.

Figyelt kérdés

Nem veszitheti el az eredeti szinet az auto, de nekem nem tetszik.

Plasti dip jo megoldas?



2018. febr. 4. 03:30
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
Remek ötlet egy szép e-classt ilyen retekkel lesprickolni mint a plasti dip........ha mar ennyire mas szint akarsz rá akkor foliaztasd le!
2018. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik ez a plastidip megoldás, ha nem tetszik a színe (akkor mondhatnám minek vetted meg?) de inkább vagy teljes átfestés, de ez elég költséges, vagy ahogy az első írta, lefóliáztatni. Az utólag (eladás előtt) eltávolítható, de szerintem azt is be kell jegyeztetni a forgalmiba. De árban azért kedvezőbb megoldás, mint a teljes átfestés.
2018. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem en vettem az autot, csaladtage volt es autot cserelt, megvettem. Kapva kaptam az alkalmon mert olcson hozzajutottam egy nagyon jo autohoz.

Azert nem szeretnem, hogy elveszitse az eredeti szinet mert dob az aran, de nekem nem tetszik az a szin. Foliazason meg nem gondolkodtam, de koszonom az otletet.

2018. febr. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!