Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf3 1.4cL miért "torpan"meg...

Golf3 1.4cL miért "torpan"meg mikor nyomom a gázt?

Figyelt kérdés

Kb 2hónapja van ez a jelenség az autónak,el is vittem szerelőhöz,mert szilveszterre utaztam és ő azt mondta kipucolt nem tudom mit,mert koxos volt,najó ment is,autópályán is minden tuti volt,de beértem Pest-re és ott megint észrevettem hogy csinálja...másnap olyat is éreztem hogy nincs ereje húzáskor,azon a hétvégén csináltam kb1100km-t elvitt,hazahozott gond nélkül. Tegnap hoztam el szerelőtöl,az autó annyira volt már hogy menet közben leállt a motor is(alapjáraton) na kicserélte a gyertyákat,gyújtáselosztót,a jeladót az elosztónak,próbálta másik trafóval is ugyanúgy csinálja,alapjáraton volt hogy néha elkezdett "pöfögni",na az is megmaradt de már ritkábban csinálja,szerelő azt mondta az már a szelep hibája... mi lehet a baja?

hozzáteszem,hogy az utóbbi időkben,mielőtt előjött neki ez,nyomtam neki 5-6ezer fordulatig is(meleg motorral)köszi a válaszokat előre!



2018. febr. 8. 13:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!