Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A7-ről tapasztalatok?

Audi A7-ről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
3.0 TDI 245

2018. febr. 8. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
A5-tel van tapasztalat ezzel a motorral... Egy szó ami mindig eszembe jut amikor az autóra gondolok, az pedig a vészüzem.
2018. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mióta megvan az autó, nem kell karácsonyfát állítanom, elég a műszerfalra nézni.
2018. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a karácsonyfás hozzászólás mit jelent ?
2018. febr. 8. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Azt, hogy gondolom még olajat sem cserél benne.

Az A7 az egyik legszebb autó, szerintem ezen nincs mit vitázni. A motorja szintén nagyon jó, megbízható és nagyon megy.

2018. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legszebb relativ, pont az izlés amiről nem szabad vitázni, de mindenkinek más és más a legszebb.
2018. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Le lehet szavazni, a saját tapasztalatom írtam le. A motor jó, megy is mint az állat, de a legkisebb elektronikai hiba miatt vészüzembe áll. Abból meg sok volt A5-nél, egy A7 sem sokkal másabb szerintem.

Az autó relatív kinek szép, nekem a feneke nem tetszik. Ezért lett A5-öt anno.

1-es voltam. A 2. választ nem én írtam.

2018. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezt a vészüzem kifejezést még nem hallottam, mit jelent ? Érdemes már 20.000 euró alatt A7-est venni ?
2018. febr. 8. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Vészüzemmód azt jelenti, hogy ha valami műszaki gond van, de az autó még működőképes, akkor átrakja magát automatikusan ebbe az üzemmódba, és villog a műszarfal, valamint marad kb 100 lóerő az autóban. Végsebesség és fordulatszám is lekorlátozódik általában. Mindez azért, hogy kímélje a motort, persze rendkivül idegesítő.

Nekem már második 3.0 TDI-s A6-m van, egyszer sem váltott vészüzemmódva.

2018. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja értem, ilyesmire gondoltam
2018. febr. 9. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!