Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az automata ablakemelő nem...

Az automata ablakemelő nem működik?

Figyelt kérdés

Van egy Ford Cmax-om.

a bal oldali ablakemelő gombja úgy működik, hogy ha lefele tovább nyomom, vagy felfele tovább húzom kattan egyet és automatán fel vagy le megy az ablak, és nem kell tartani a gombot.

az lenne a probléma, hogy a bal oldalon, bár kattan a gomb de nem megy automatán az ablak, ezért folyamatosan kell nyomni mint egy nem automata ablakemelőt. mi lehet a gond vele? biztosítékokat megnéztem, ott minden oké.


Válaszokat előre is köszi!



2018. febr. 10. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Tonkrement a gomb...
2018. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Apámnak is Ford Focusa van, ugyanezt csinálja: lefelé automata, felfelé már végig kell tartani a gombot. Próbáltam mindenféle trükköt, amit a neten megosztottak, nem sikerült beállítani. Szerintem ezek ilyenek gyárilag.
2018. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lett betanítva rendesen.....


Google írd be h ablakemelő betanitás. Jópár oldalt kiad.

2018. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!