Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ennyire karaktertele...

Miért van ennyire karaktertelen, kattogó, traktor hangja az új 4hengeres diesel motorral szerelt merciknek?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogyan látjátok de nekem óriási csalódás mondjuk a vw csoport új 2.0-as tdi motorjaihoz képest. Azoknak sokkal egyenletesebb, finomabb a hangja.

2018. febr. 11. 19:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem értem,hogy a Mercedes hogy engedheti ezt meg magának, szerintem teljesen elrontja az amúgy tökéletes komfort érzetet.
2018. febr. 11. 19:36
 2/5 anonim válasza:

Én is pont ugyanezt vettem észre az új E220 cdi mercedesen. Hidegen járatva, kimondottan kellemetlen hangja volt, ahogy te írod kattogó hangja. Ahogy bemelegedett már nem volt annyira vészes, de még mindig nem szép. Pontos okát nem tudom, de azt igen, hogy egy új konstrukció és már csak 2000 köbcentis 2200 helyett.


Nekem egy c220-as w204-es mercedesem van otthon aminek szintén dízelesen ronda hangja van hidegen, de bemelegedve teljesen eltűnik. Ellenben amit most vásároltam Q5-ös 3.0 V6 TDI-nek semmi hangja nincs még hidegen sem. Olyan mintha hibrid autó lenne, csak magasabb fordulaton jön meg a hangja. Gondoltam a régit mercedest becserélem az új E

2018. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
..E- mercedesre de pont emiatt gondoltam meg magamat. Ha veszek új mercedest az minimum sor 6 vagy V6 lesz.
2018. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dízel ,környezetvédelem ,megkötött kéz és komfort.

Emiatt "tisztán" hallod ,a traktor hangot.

Ez ilyen.

2018. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sajnos a diesel ilyen
2019. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!