Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Opel astra g 1.6 2003as kattogó hang a motorból. Hidrotőke szivosor csere volt, de nincs változás! Most akarom eladni de így nehéz lesz! Mi lehet a probléma?

Olajat nem eszi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Opel, Opel Astra G, kattogás

febr. 13. 17:45  Privát üzenet  

A válasz
Ez engem is érdekel.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 13. 21:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok, Fiúk! Hogy változtassak? Hogy tudnék nekifogni, hogy ne görcsöljek ennyire rá a lányokra?
Féltékeny vagyok, birtokló és sokat füllentek, hogy változzak meg?
Nem tudok kijutni ebből a "barátságból". Mit tegyek?
Mit csináljak? A barátnőm megváltozott.
2001-es 1.9 tdi vw passat távirányitó kulcs nem nyitja/zárja a kozpontit csak közvetlen közelről, a szélvédőtől 15cm-re. Már 2x cseréltem elemet de semmi változás. Mi lehet a probléma?
1994 es VW Polom van . Vezetésnél enyhén rángat, jobbra-balra remeg, ráz a kormány . Első két kerekeket ki centíroztattam . Változás semmi. Mi lehet a probléma?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!