Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia I benzines autót...

Skoda Fabia I benzines autót hogy lehet kinyitni, ha lemerül az akkumulátor?

Figyelt kérdés
Most vettem a kocsit, 2002-es. Távirányítós központi zár van benne. Kaptam egy olyan tartalék kulcsot is, ami nem távirányítós. Felpattintottam mind a négy kilincs mellett a műanyag borítást, de nincs alattuk zár. Hogy lehet kinyitni, ha lemerül télen az aksi? A csomagtér ajtót lehet kinyitni valahogy, vagy van valahol egy titkos kulcslyuk, vagy miképp juthatok be, ha úgy alakul? Előre is köszönöm!

2018. febr. 14. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, a kulcslyuk ott van a kilincs végénél. Ahogy ezen a képen is: [link]

Feltételezem, ezt megtaláltad volna. Meg van buherálva az autó, és ezt eltüntették róla? Egyébként az akksi nem merül le kötelezően télen, ha odafigyelsz rá. Meg van annak előjele is, ha tönkremenne, venni kell bele újat és nem lesz gond. Tíz éve használok távirányítós záras autókat, soha nem jártam még úgy, hogy kulccsal kellett volna kinyitni. A kulcsban is lemerülhet az elem, arra is oda kell figyelni, de annak is vannak előjelei, például hosszabban kell nyomni, nem sikerül elsőre, stb.

2018. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, vannak ilyen autók, egyre több.


[link]

2018. febr. 14. 12:51
 3/6 A kérdező kommentje:
A kilincs melletti műanyag alatt soncs zár egyik ajtónál sem.
2018. febr. 14. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lyuk van a bal első kincsnél a fedél alatt akkor nincs benne a zárhenger . Nekünk is ilyen a kilincs , de benne van a zárhenger így ha le merül akár a kulcsban az elem akár az aksi simán a kulcsal ki nyitom
2018. febr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincs ilyen kulcsnyílás a műanyag alatt sem. Pont ez volt a kérdés, hogy az ilyen autót hogy lehet kinyitni. Pl ha bent marad a fél éves kislányom, vagy a kutya és lemerül az aksi. Tudja valaki?
2018. febr. 16. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézz utánna kimondottan kivitelére évjáratra pontosan , hogy van-e kìvül véaz nyítója a csomagtérfedélnek .

Nekem a 2006-os kombin a kis kocka fedélt ki lehet pattintani a rendszám világításnál és ott van egy kulcs lyuk . A műanyag fedél alatt nekem csak a balosnál van egy kulcsjuk ami csak a bal elsőt nyijta semmi mást . Az enyém egy 2006-os exelent kivitel azaz a fullextrás 2.0 8v benzines motorral ( német belpiacos ) havernak a 2004-es kombiján nincs vész nyitó kìnt a csomagtartóhoz . Kivitel , felszereltség , motor és évjárat ami alapján utánna kell nézni .

2018. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!