Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf MK5-ből létezik gyári...

VW Golf MK5-ből létezik gyári 1.8-as turbó motor?

Figyelt kérdés
Napokban láttam egy ilyen jelzéssel feltűntetett vasat de a hivatalos motorok között nem találtam ilyet. Fake lenne?

2018. febr. 14. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom csak 6-os golftól raktak bele 1.8 TSI-t, az 5-ösbe 2.0-es van, szóval igen, lehet kamu.
2018. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A3 8L, Golf IV divat, hogy az 1.8 szívóra ráraknak egy T betűt a Homasitás készletből, így máris van plusz 10 lóerő. Gondolom a tulaj itt is hasonló értelmi szinten volt, csak még a lökettérfogatot is benézte mellé
2018. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy fake! De ha levan papírozva jó vétel egyedi autónak!
2018. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szentírás a wikipédia, még a precíz német variánsa sem, de ha ott nincs felsorolva az 1.8T motor, akkor valószínű, hogy gyárilag nem került az ötös Golfba:

[link]


Persze ettől még lehetett benne utólagosan beépített 1.8T, de sokkal valószínűbb, hogy csak a típusjelzés lett lecserélve.

2018. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, a GTI-nek 2 litreres turbója van, illetve a dízelek még töltöttek, más ilyen motor nem volt a kínálatban.
2018. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!