Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a g szemes futómű?

Milyen a g szemes futómű?

Figyelt kérdés

Milyen ami nem g szemes? (szilentes)

Miért jobb a g szemes?

Hol található ez a g szem? (lengőkar, gátló, toronycsapágy?)

Egyéb dolgok amit érdemes tudni?


Drift autóról van szó.



#szem #drift #futómű #lengőkar #toronycsapágy #G-szem #g szem #G szemes
2018. febr. 15. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy a szilent helyén egy gömbcsukló van, ami így jóval merevebb, ezért fixen tartja a futóművet, nagy terhelésnél kevésbé változhat a geometria. Lehet ilyen lengőkarban, toronycsapágyban is. A zajkomfort romlik és nagyobb dinamikus terhelést kapnak az alkatrészek, köztük a karosszéria is. Emiatt csak versenyautóba raknám, de nem tudom, hogy megéri-e. Hobbi szinten nem hiszem, hogy megéri ebbe ruházni.
2018. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ez már nem hobbi..
2018. febr. 15. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy valaminek mindig engednie kell. Tehát, ha van egy agyoncsövezett kasznid, agyon van merevítve, és mellesleg mindenhol GE szem van, akkor valami el fog törni. Egyébként főleg pályakocsiba szokták rakni, ralliautókba elenyészőbb. De én amondó vagyok, hogy nem mindig a GE szem a legjobb, van, amikor egy Sárgaszilent jobb tud lenni
2018. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!