Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy Opel...

Mi a véleményetek egy Opel astra H Cosmo 2008as autóról? Jó választás?

Figyelt kérdés

Szeretném azoknak a véleményét kérni akiknek ilyen autója van.

Az autó 200ezer km futott



2018. febr. 17. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm hmm. Benzin v dízel? Ha dízel az a 200ezer elmegy 300nak is.

1.3 cdti túlhegyezett motor, azzel nem venném meg.

Akkor az 1.7 Isuzu! Azzal bátran.


1.6motorosokkal már jó,400 000 elmegy.

2018. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.3cdti nem jó

1.7cdti (ez már nem isuzu;) ez jobb egy kicsit.

1.6 szívó gyenge, sokat eszik de megbízható ez is.

2018. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Opeles, de ismerem őket, és tudom, hogy a full extrás modelljeik nagyon komolyan (A Cosmo pedig a legmagasabb felszereltségi szint ugye). Ár-érték arányban nagyon jó szerintem, egy 1.7 CDTI vagy 1.9 CDTI motorral nem lesz vele gondod.
2018. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv! Én opel szervizes vagyok, jelenleg van egy H Astrám is. Az 1.7 diesel jó, normál közlekedésre tökéletesen elég, ha valami több kell, akkor az 1.9 cdti 150 lóerős változata iszonyat jó. Nekem ez van sport felszereltséggel és csak jót tudok mondani róla. A legjobban fekszi az utat az összes Opel közül, talán az Insigniának van ilyen jó úttartása. Nagyon jó nyomaték van benne, majd' nulla turbó késedelem, plusz minden dízel változatban benne van a tempomat. Benzinesből az 1.8-ast ajánlom, az 1.6 nem rossz, nekem nem elég dinamikus. Nyilván vezetési stílus kérdése, van, akinek elég.
2018. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy Benzines 1.6-os! :)

2018. febr. 17. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!