Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt szeretném meg tudni, hogy...

Azt szeretném meg tudni, hogy hol tudnám lepapírozttni ezeket a változtatásokat az autón?

Figyelt kérdés

Legelőször is egy 2010es Audi A4 kombiról lenne szó. 2.0 PD TDI. Szeretnék alá rakni egy airride szettet, lefóliázni az egész kocsit és az ablakokat, nagyobb felniket alá rakni amik szélesebbek is lennének.

Illetve, ha van itt olyan aki ebben jártas ez mennyibe kerülne? Magára az aztóra kb 3-3,5M lenne.... Kijönne az egész 5 maximum 6 millióból?



2018. febr. 24. 02:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az Airriden kívül a többi lehetséges, ha normális méretű felnit raksz alá.
2018. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
19" max 20"-os felni menne alá. Az airrideot nem is lehet lepapírozni?
2018. febr. 24. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudtommal az airride nem használható legálisan Magyarországon. De ezt csak olvastam egy fórumon, ahol erről volt szó. Szerintem kérdezd meg egy olyan helyen, ahol autókat vizsgáztatnak (kb bármelyik komolyabb szervizben), ott majd elmondják, mire figyelj. Amúgy meg NKH.
2018. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy TÜV papírral lehet de forgalomba csak az alap magasságon használható. Ebből mi igaz azt nem tudom.
2018. febr. 28. 13:44
 5/13 anonim ***** válasza:

TÜV papír nem elég.

Airride elvileg valami kiskapun keresztül papírozható, de nem tudom mennyire működik még, egy műhelyt kellene megkérdezni, ahol építenek. És neked is hozzáértőkkel kellene építtetned, az 3-500.000 Ft + papírozás (ez nagyon sok lesz)

Karosszéria fóliázást ugyanúgy lehet és kell papírozni, mint az átfényezést szintén 3-500.000 Ft a komplett autó nagyságrendileg + papírozás, ablak fóliázással semmi gond. Előírások szerinti határértékeket kell betartani és műbizonylat kell rá. Kerék szintén, a gyártótól kell típusigazolás, hogy jó az autóhoz. Nem lóghat ki, gumi váltóméret, és szintén beíratható a forgalmiba. Egy minőségi 18" felni 50-80.000 Ft/darab, jó gumi szintén 40.000 Ft/db-tól kezdődik.

2018. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és nem szabad bedőlni az NKH-nak amikor egyből le akarnak pattintani (totalcar ide vágó cikke), arra mennek, hogy egyből ellehetetlenítsenek és inkább bele se vágj
2018. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jobb lenne a 22,5-es felni, olyan van a buszokon is. Rém hülyén fog kinézni, az biztos.
2018. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amint irtam kb 3,5 millio forintot szánok az autóra. Azt szeretném 1,5-2,5 millióból meg csináltatni. Ezeket szeretném bele. Mondjuk úgy, hogy a pénz nem számít..... itt egy álomról van szó :)
2018. márc. 1. 19:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy lehet a sárvédőívet szélesíteni és azt le papírozni? Olyan autót szeretnék amit nyugodtan megállíthat a rendőr....
2018. márc. 1. 19:59
 10/13 anonim ***** válasza:
A rendőr mindig nyugodtan fog megállítani, majd beleköt abba, hogy lejárt az EÜ csomagod.
2018. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!