Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

2001-2002 es Rover 75 ről velemenyek? Jo ez az angol tipus auto? Alkatreszeket lehet kalni hozza milyen auto? Minden erdekell.

2018. febr. 27. 11:22  Privát üzenet  

A válaszok
A benzinesben Honda motor van, a Dízel meg azt hiszem BMW vagy VW. Nem tudom melyik gázolajos van ezekben az évjáratokban pontosan. Összességében amúgy egy pocsék autó. Nem véletlen van lent az ára. Az elektronikája borzalmas. Az alkatrészárai magasak. Úgy mondják örök autó! Megveszed, aztán örökké a tiéd marad mert senki nem veszi meg.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. febr. 27. 11:39 Privát üzenet
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Szerintem remek ötlet megvenni egy már évekkel ezelött csődbe ment gyár,lassan husznéves amugy is szar konstrukciójú autóját......jobb ötletet el sem tudnék képzelni a pénz elköltésére!

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. febr. 27. 11:57 Privát üzenet
mnblkjpoi nevű felhasználó válasza:

Arra jó hogy most megveszed olcsón vigyázol rá renben tartod és majd egy 20év múlva egy vagyont fog érni.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. febr. 27. 15:18 Privát üzenet
Rover sosem a megbízhatóságról volt híres.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. márc. 4. 13:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most vettem egy Audi A4 AVANT-ot (B5) 2001-es kiadás, és sehol nem találok hozzá kézikönyvet. Ha valaki tud ilyenről, segítene? A legjobb magyar nyelvű lenne, de ha angol, az sem gond.
Egy angol papíros trélert, hogy tudok lepapírozni itthon? Milyen papírok kellenek hozzá?
Lehet hogy hülye kérdés de valaki mondjon valaki egy angol szót ami rímel a Drift-re és kapcsolódik is hozzá pls. Lehet értelmes szót találni? :D
Volánnál volt bérletem, de kiderült amikor a kallerek felszálltak, hogy az igazolványom nem jó hozzá és emiatt akartak volna 8000 ft-ra megbüntetni, csak hogy én meg időben...
Szeretnék venni egy érvényes angol forgalmival rendelkező autót alkatrésznek. Mi ennek a menete mi szükséges hozzá hogy donor autónak használhassam? Illetve hogy elhozhatom e a...
Mi a teendő ha valaki teherautót akar venni angliában és nincs bejelentett lak címe vagy angol adószáma?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!