Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel bővíthetnék véleményed...

Mivel bővíthetnék véleményed szerint az autógyártók az autóik alapfelszereltségét Közép-Európában úgy, hogy nem sokat áldoznának rá, de sokkal komfortosabbá, keresettebbé válna a termékük a bővítés által?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok, mint az USB csatlakozó zenelejátszáshoz, ülésfűtés, kormányfűtés, Bluetooth stb., amit széles körben használnak az autósok és hiányzik a többségnek, ha nincs.

2018. márc. 4. 06:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bőrkormány, tempomat, meg olyan fejegység ami megjeleníti a telefon képét.

A klíma ugye már alap dolgonak számít, ahogy sok gyártónál az USB, AUX is.

Ezeken kívül nekem nem kell több.

2018. márc. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fura, én ellenkezőleg egy olyan autóra vágyom, amiben alig van elektronika.

Instantbuy lenne egy 0 km-es 2001-es swift sedan, ami most jött le a szalagról.

Persze ennek megfelelő áron. (1 max 1,5 millióért)

2018. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ülésfűtés. Eddig nem volt, a mostani autómban viszont van. Ha veszek egy másikat, ülésfűtés mindenképp lesz benne.
2018. márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tempomat. Szerintem azzal többet is lehet spórolni, mint az idióta start-stoppal, ami viszont kötelező.


Bluetooth kihangosító, az mindig jól jön, ha pl. a headsetet otthon hagytad.

2018. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ėn is úgy vagyok mint a kettes. A lehető legkevesebb extra kellene. Sajnos van amiket nem lehet megúszni, pedig csak fölös elromlandó vacak ill plussz kiadás.
2018. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy kéne csinálni, hogy alapból szinte semmi nincs az autóban max esetleg egy manuális, egyzónás klíma

(Ez a kivitel természetesen nagyon olcsó lenne)

Aztán erre kedvedre rendelhetnéd a külonböző packokat és különálló extrákat

2018. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

automata klíma, felbecsülhetetlen ugrás komfortban

ülés+kormányfűtés

tempomat

USB és bluetooth szerintem már mindenben van.

2018. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Nekem egy majdnem teljesen extrás Volvóm van, 15 éves, én azt hittem hogy azok az extrák most már alapok mindenhol, hát nem, VW még tud mutatni nekem újakat, olyanokat mint a hátsó tekerős ablak stb.

Na de hogy minek kellene alapnak lennie.

-Központizár(riasztóval természetesen)

-4x elektromos ablak

-kulcsnélküli indítás(2004-es céges meganom tudta, és nagyon kényelmes dolog)

-ülésfűtés, SZÉLVÉDŐFŰTÉS, tükörfűtés, de az már tényleg alap szerintem

-automata klíma

-távolságtartó tempomat

-sávtartó asszisztens

meg emellett a hifi tudja a bluetootoh, és legyen eldugva kesztyűtartóba vagy könyöklőbe 1 usb és 1 sd csatlakozó.

-pluszba extraként, ahány utas annyi szivargyújtós aljzat, plusz a csomagtartóba is 1.

2018. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kovács János Szal. válasza:
64%

Kormányfűtés (nem lehet nagy összeg), ülésfűtés mindenképpen a kemény telek miatt. Utóbbi szerencsére utólag könnyen, olcsón beszereltethető manapság (első ülésekre legalábbis).


Valamilyen megoldás kellene az új autóknál, hogy legyen teljes értékű pótkerék. Nevetséges, hogy erre nincs megoldás. Még a defekttűrő abroncs elfogadható megoldás, de az nagyon drága, nem lehet minden kocsin ilyen. Az utak tisztasága és minősége miatt ez nagyon fontos lenne szerintem.


SD kártya és USB foglalat médialejátszáshoz, minél több formátumot támogatva (mp3, wav, ogg, flac hangformátumok támogatása mint minimum)

2018. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

USB csatlakozó van már pl a Loganban is, Bluetooth úgyszintén. Az ülésfűtés már egyáltalán nem létszükséglet, a kormányfűtés majdnem parasztvakítás kategória (bár van az én autómban is, de nincs rá szükségem). Tehát utóbbi 2 egyáltalán nem hiányzik széles körben az autósoknak.

Egyébként ami alap dolog kéne legyen már mindenben, az a klíma, elektromos ablak, és rádió. Igen, vannak még olyan új furgonok például, amiben ezek a dolgok nincsenek benne.

2018. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!