Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4-be mennyire kell félni...

Golf 4-be mennyire kell félni a fedélzeti komputertől?

Figyelt kérdés

Ebben az autóban még nagyon alap ez a dolog? Tehát nem tílt le minden kissebb hibánál mint a modern autók?

Vagy csak annyi a lényege, hogy kíírja a hőmérsékletet fogyasztást?



2018. márc. 5. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan dolog amiért tilt. (pl: turbó leragadás)
2018. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fedélzeti computer egy autóban sem tilt le semmit, csupán adatok kijelzésére szolgál a vezető számára. Hibaüzenet jelenhet meg rajta, de akkor sincs köze a letiltáshoz. Fedélzeti computer nélkül is ugyanúgy letiltanak hiba esetén az autók, de ehhez valamilyen meghibásodás kell, ami azt indokolja is. A Golf4 amúgy szög egyszerű autó, de csak dízelt vennék belőle, ha lehetne még normális állapotút kapni.
2018. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, arra közben rájöttem, hogy a komputer nélküli is ugyan úgy tílt csak nem írja ki, Köszönöm a válaszokat!


Most van egy tdi-m, de össze van gányolva a motor, nem hozzá való vezérlő van benne stb... :( utólag kiderült és túl szeretnék adni rajta, nagyon piszkálják a dízeleket, benzines mellett döntöttem. Először 2.0-t akartam, hogy lehessen haladni vele, de van a családba, kb 11 liter a fogyasztása, jobban utánna néztem és 1.8t kb annyit eszik mint a szívó 2.0 de legalább jobban halad.

2018. márc. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!