Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi tortenik ha a keruleti...

Mi tortenik ha a keruleti rendeszet altal kapott csekket nem fizetem be 30 napon belul?

Figyelt kérdés
Behajtani tilosba mentem be ahol egy hetkoznapi LG kameraval kameraztak a keruleti rendeszek, majd felre allitottak es kerdeztek, hogy elfogadom hogy szabalysertest kovettem el, ha igen akkor 30 ezer helyszini birsag, ha nem akkor pedig 100 ezer feletti birsagra szamithatok es feljelentenek. Ertelem szeruen elfogadtam, majd kiallitottak egy 30 ezer Ft-rol szolo csekket a nevemre. Mi tortenik ha nem fizetem be 30 napon belul a csekket? Hisz egy nem hitelesitett hetkoznapi kamerarol beszelunk, amivel lekameraztak.

2018. márc. 7. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamatozik,pereskedsz utána, majd fizetsz a vėgėn csak többet.
2018. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kamerán mit kell hitelesíteni?Nem elég hiteles a rendszámod és a behajtásod?A seb mérő kamerát hitelesítik,hogy valóban a tényleges sebességet méri e,de egy videót miiért kell hitelesíteni.Villamos ,troli stb nem a kamara hitelesített,ha nem a cselekmény elkövetése a felvételen.
2018. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem sebességet mértek, érthetetlen, hogy milyen hitelesítést kérsz számon.
2018. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Plusz elismerted a szabálysértést...


Ha nem fizeted be a bírságot határidőre, akkor adók módjára behajtható.

2018. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!