Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kattogó hang műszerfal felől?

Kattogó hang műszerfal felől?

Figyelt kérdés
Egy teljesen új autóról van szó.. a műszerfal felől, halk kattogó tikk-takk óra ketyegés szerű hang hallatszik. Mi lehet ez a hang? Kicsit olyan a hangja, mint ha az autó elektronikájából jönne... Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 7. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Kapcsold ki az irányjelzőt..😀
2018. márc. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen hangot adni valami de csak időszakosan, és csak menet közben. Olyan mintha ki-be kapcsolna valami, tényleg ilyen halk index-hangja van. Az enyém 15 éves autó. Fogalmam sincs mi lehet. Egy időben a riasztóra gyanakodtam. Mintha a műszerfal bal oldaláról jönne.
2018. márc. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én autómban az utastér fűtés elektromos szelepe okoz hasonló hangot (természetesen csak hidegben, bekapcsolt fűtéssel). Ha új az autó, nézesd meg márkaszervizben, a saját megnyugtatásodra, de nem hiszem hogy komoly probléma.
2018. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Garancia
2018. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Menet közben, és alló helyzetben is kattog halkan... kocsiban 2000 km van, szóval nem igazán értem mi lehet ez. Lehet hogy eddig is kattogott csak nem figyeltem rá.
2018. márc. 8. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!