Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy baj ha nem eleg a viz a...

Nagy baj ha nem eleg a viz a kiegyenlito tartalyba?

Figyelt kérdés

Hali.

Mai nap felvillant a vizhofok visszajelzo lampam a kocsiban es minimum szint alatt volt a viz a kiegyenlito tartalyban.. kb a minimum szint es a tartaly alja felenel, de a motor nem melegedett 90fok fele es mentem vele kb 25kmert.

Lehet ebbol barmi baja a kocsinak?



2018. márc. 10. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ettől nem lett baja, de tölts szintre, ha fogy akkro ki kell deríteni miért
2018. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Amint haza ertem szintre toltottem.

Neztem a nivo palcat ott szep tiszta volt az olaj, viszont az olaj sapka alatt sarga trutyi volt. Henger fejes lenne? Vagy valami tomites szorakozhat?

A vizet nem nyomja kifele a tartajbol.. legalabbis eddig meg nem tapasztaltam..

2018. márc. 10. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
ha fogy a víz akkor szerencsés esetben csövek kell cserélni vagy tömítéseket vagy lyukas a hűtő, vagy cserélni kell a hűtőt vagy ha nincs szerencséd akkor meg hengerfej ja.
2018. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem latszik sehol folyas, viszont levettem az olaj sapkat es sarga trutyis volt alatta minden.. a nivo palca viszont nem.
2018. márc. 10. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
most szinten van, ha megint kezd fogyni a víz akkor valahol biztos hogy szivárog, vagy cső vagy tömítés, vagy a hűtőrács maga, lehet olyan hajszál sérülés a rendszeren hogy csak mikor felmelegszik a víz és megnő a nyomás akkor szivárog ki valahol és olyan lassan hogy nem tűnik fel, ha áll a kocsi és pl. pár óra alatt látsz alatta kis vízfoltot na akkor meg nyugodhasz mert akkor egy viszonylag nagy lyuk van rajta ami nyomás nélkül is szivárog, azt megtalálja egy szerelő és megvagy kis pénzből... vagy tényleg henger fej, én sem vagyok autószerelő a "sárga trutyi" az nem tudom mi lehet.
2018. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez fogadott az olaj sapka alatt..


[link]


Nem az elso hogy eltunt a viz de autoszerelok tanacsara lecsereltem a kiegyenlito tartaly kupakjat. Mindenki akit kerdeztem ezt javasolta elso sorban.. csak most pont nem volt nalam desztillaltviz se fagyallo utan tolteni.

2018. márc. 10. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl bizalomgerjesztő az biztos, lehet más baj is van ott
2018. márc. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt nem cső baj lesz...
2018. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!