Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lenne 7-800 ezer forintod...

Ha lenne 7-800 ezer forintod milyen autót vennél?

Figyelt kérdés
Dízel, benzin, adagoló, injektor, szívó, turbó, katalizátor, részecskeszűrő, kettős-tömegű lendkerék, dupla kuplung, automata vagy manuál stb. Örök viták ezek, tudom, de laikus vagyok. És igazából érdekelnek a pro és kontra dolgok egyik vagy másik típus és megoldás mellett/ellen. Miért azt, miért ne azt...? Nem használnám nagy távokra, a napi 40 km a max., vagy kevesebb, de nem vagyok egy kis termet és azért nem hátrány ha elférek benne... Mint laikus, ezen a pénzen, az tűnik logikusnak hogy a lehető legegyszerűbb szerkezetű autót venni, esetleg kicsit leharcoltat vagy eleve "hibásat", 2002-2004 körüli évjárattal, benzinesben, manuálisban, mert ha eleve tudja az ember hogy a kettőstömegűt-kuplungot cserélni kell a katalizátort akkor azon már bukni nem fog, míg ha megvesz egy 'jónak" hirdetettet és lealkudja 800-ra simán benne van a pakliban hogy pár hónap és ezek az egyenként több százezres alkatrészek bedobják a kulcsot, ha meg olcsóbban megveszi az ember a rosszat és maga cserélteti ki amit kell akkor ugyanott van pénzben azzal a különbséggel hogy BIZTOSAN tudja egy jó ideig, nem kell aggódnia költséges hibák miatt.

2018. márc. 10. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Benzines Mazda 323ast. Csak figyelj, hogy viszonylag rozsdamentes példány legyen. Ausztriában nagyon sóznak ne onnan behozott legyen. Én 190cm magasságal simán vezetem.
2018. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1.6os motor az optimális...
2018. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
21%
A-osztályos Mercit.
2018. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiert benzines Toyotat. Ha karban volt tartva, orok elet.
2018. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

A Mercitől jobb tipp már csak egy VW Phateon lett volna a W12-es motorjával...


Én egyébként egy Ignist vennék, egész tágas és magas épitésű, bár én nem vagyok túl magas, de lehet neked is kényelmes lenne. Második autónak gondolkodok rajta, de egyébként benzines toyota is jó tipp.

2018. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mazda mx5
2018. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nissan almera 1.5dCi
2018. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
G Astra, Focus, Avensis és mindből szívóbenzin.
2018. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Golf IV TDI, ennyiért vettem, 140.000 km-rel később ugyanennyiért adtam el, baromi jó vétel volt.
2018. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!