Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akar itthon a többség...

Miért akar itthon a többség BMW-t, vagy más prémium német autót, a japán gépekért pedig alig rajonganak?

Figyelt kérdés

Pl. Nissan 350/370, Toyota GT86, Mazda RX-8, de az Infiniti, a Subaru és a Mitsubishi is gyárt nem egy fantasztikus modellt.


Mégis a többség inkább a német autókat keresi, de ez igaz az amerikai gépekre is, egy 2015-ös Ford Mustang is (szerintem) fényévekkel izgalmasabb mint a legtöbb BMW. (Jó egy I8-at elfogadnék...)


2018. márc. 11. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Mert fapadosak.

Az új modellek már nem, a Mitshubishit leszámítva, az ma is fapados.

Viszont mehmgbízhatóságra jobbak a japános kocsik.

2018. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert erre van igény. Effektívé meg az alfa se egy ócska autó, amivel mutatkozni se lehet, es mégis az általad említett típusok közé sorolható.
2018. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez most olyan dolog, hogy részemről én ha egy olyan autót keresnék ami sportos, de kényelmes is, akkor szintén egyéb híján valószínűleg valamelyik német prémiumnál kötnék ki.

Mert oké, amiket felsoroltál nem egy tényleg remek autó, de azért ha például választanom kéne, hogy 1000km-t azok közül valamelyikkel, csak egy sportos, de bőven kényelmes autóval kell utaznom, akkor a német marad.


De ez emgint arra vonatkozik, ha valaki ugy vesz autó, hogy valamennyire ésszel, a szürke valóság meg az, hogy a többség azért vesz ilyen autókat, mert olcsón van belőlük rengeteg sok, és ugye a márka a lényeg.

2018. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Most miért lettem lepontozva idióták? Így van! A japánok fapadosakat gyártanak a némethez képest! A Mitshu ma is az. De nagyon.

A többi meg felfejlődött. Aki ebben kételkedik, nem ült srm japán, sem német kocsiban.

2018. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Ó hát itthon tömegével tolonganak az emberek a kereskedésben hogy Nissan 370-et vagy Toyota GT86-ot vagy bármilyen ebbe a kategóriába sorolható akármilyen gyártású sportautót vegyenek.. :D
2018. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

A japánok a beltér anyaghasználata miatt nem tetszenek. Pl. a Mitsubishi Lancer kívülről tök jól néz ki, de a beltér siralmas. És többnyire az ember vezetés közben benne ül az autóban.

Viszont a Mustang szerintem egy bitang jó autó, előbb vennék olyat mint bármilyen más német prémiumot.

2018. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Megint egy japánmániás, mi van ezen az oldalon???
2018. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Senkit se érdekel a japános vezetési élmény. A német prémium ad pl kényelmet bár a japán se kényelmetlen nekem. De a német ad Diesel motort japánoknak nem nagyon van. A prémium kocsik 99.9 százaléka Diesel. Emellett ez az ismert márka értéket is jelent.


Átlag használatra a német ami jobb. Mondom ezt úgy hogy 2 japán autóm van de ez tény.

2018. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

dobálóztok hogy a japán kényelmetlen, meg az usaban fapados... egy alap kölcsömzős toyota camryben lenyomtam 5000 km-t két hét alatt.

lehet hogy nem süppedős fotel ülés, de pont emiatt tartja a derekat normálisan, hosszú távon sem fárasztó. teljesen ergonomikus.

2018. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 crudy ***** válasza:
64%

20:17


Az van h megint egy kerdes amire minden valaszt, normalis vagy nem, lepontoznak. Szerintem ez osszefuggesben van azzal is h a kerdezo felteszi a kerdest, valaszolnak ra de a kerdezot tobbet nem latjuk. Erdekes h sok ilyen kerdes van es nem tudom mi haszna h lepontoznak mindenkit de az feltunt h minden ilyen kerdesnek semmi ertelme.

2018. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!