Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanulóként, érdemes folytatni...

Tanulóként, érdemes folytatni 3 hónapos kihagyás után a vezetés?

Figyelt kérdés
Félek újra belevágni a vezetésbe. Jelentős pótórát vetetett velem az oktató és csak hitegetett, hogy lejelent vizsgázni, emiatt sajnos hosszabb időt kellett kihagynom. Most újra tudnék órákat venni, de félő, hogy az egész kezdődik előről. Érdemes újra belevágni és folytatni, vagy ennyi kihagyás túl sok és előről mindent másiknál?

2018. márc. 12. 06:13
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Oktatót tudsz váltani igy is!

Az újrakezdés meg igencsak zsebbenyúlós! Es ha legközelebb se sikerül megint feladod mert félsz???

Te fizeted amúgy? Leírás alapján aladrakják amiért hálás sem vagy....

2018. márc. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele és folytasd,de másik oktatóval!
2018. márc. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előzőkkel, keress egy másik oktatót.
2018. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi mást csinálnál? Hagyod a francba az egészet, a befizetett pénz meg megy ki az ablakon? Persze hogy folytasd.
2018. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm 4x megbukott és abbahagyta immár 8 éve. Bele se gondolok mennyi pénz lehetett abba. Ne térj az útjára :D
2018. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
érdemes...én mikor harmadjára megbuktam forgalmin hagytam a francba júliusig, de aztán annyira megviselt lelkileg hogy nekem nincs jogsim - f@@sz oktató miatt - hogy július 1-én másik oktatóval folytattam. Mondta is, hogy jól vezetek csak az első oktatóm örökös ordibálását nem bírtam elviselni, de vezetni jól megtanított :-) Aztán július 20-án sikerrel levizsgáztam 2004-ben :-) Azóta mindennap vezetek :-)
2018. márc. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megkésve írok, de végül folytattam, ugyanannál az oktatónál, de kértem, hogy végre jelentsen be forgalmi vizsgára, furcsa módon, egy hét múlvára lett is időpontom, és elsőre sikerült.

Köszönöm a tanácsokat :)

2018. júl. 1. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!