Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Cerelmem17 kérdése:

Honnan tudhatnám meg, hogy kapni fogok-e bírságot autópálya matrica hiánya miatt vagy sem?

Figyelt kérdés
2018.02.10.-én és 11.-én használtam az M5ös autópálya szakaszát Kecskemétig, pedig csak Pest megyére volt matricám. 1 hónap már eltelt és még nem jött a csekk. Remélem nem fog jönni, de ha igen mikor? Azt sem szeretném, h a postás nem dobta be és akkor letelik a büntetés befizetés határideje és nem 15 ezer lesz a bírság utanként hanem 65ezer. Hol tudnám megtudni, hogy számíthatok bírságra vagy sem?

2018. márc. 13. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt ügyfélszolgálatain tudsz rákérdezni, hogy van-e a rendszámon valami függőben lévő pótdíj vagy bármi egyéb.

Ennyi idő alatt amúgy meg szokott jönni.

2018. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én jan. 22.- én hajtottam rá puszta véletlenül, és most március 27- én vettem át a postán a 14.875 Ft- os pótdíjfiz.csekket.
2018. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!