Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az 1.7 es dízel g astrában...

Az 1.7 es dízel g astrában van kettőstömegű lendkerék, és részecskeszűrő?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne egyik sem.
2018. márc. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az legfeljebb Z17DTL motor lehet, vagy még régebbi. Egyik sincs bennük.
2018. márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ennek a dízelnek ócsó a szervize?
2018. márc. 16. 20:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy az 1.7 CDTI Isuzu motor 80 lóerötől az már common rail. Azokban sincs kéttömegű meg részecskeszürő?
2018. márc. 16. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A "common rail" az üzemanyag ellátásra vonatkozik, közös nyomócsöves befecskendező rendszert jelent. Nem jár automatikusan ezzel a technológiával a részecskeszűrő és a kettős tömegű lendkerék, semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Ja, és még egyszer: nincs benne.

2018. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy írtam a 80lóerős 1.7CDTI motor a Z17DTL motorkódra hallgat. Ez a legmodernebb , már CR-rendszerű, Euro4-es dízel amit G Astrába szereltek, ha jól tudom.

Nincs benne se kettőstömegű, se részecskeszűrő. Sőt még a turbó is tök egyszerű fix, nincs változó geometriával bonyolítva.

Az olcsó szerviz az relatív. Azért ebben is van nagynyomású pumpa, injektorok, stb. De az biztos, hogy jó néhány hibalehetőség eleve kizárva a nem jelenlévő alkatrészek miatt.

Vezettem már ezt a 80 lóerős motort. Arra azért készülj fel, hogy nem lesz egy aszfaltszaggató és a fix turbó miatt alacsony fordulaton jó nagy turbólyuk van. Viszont 5 literrel lejársz vele és ha jót fogsz ki, elvisz bárhová.

2018. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!