Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főtengelycsapágyas autóval...

Főtengelycsapágyas autóval autópályán kb 2-3 km-t közlekedtem , majd leálltam-a motor kuka?

Figyelt kérdés

1,9 multijet Fiatrólvan szó.

Érdemes még javittatni , ha a hengerfal nem sérült?

Az olajba került fémrészecskék utólag (olajcsere után) nem tehetik tönkre teljesen a motort?



#javíttatás #csapágyar motor
2018. márc. 15. 22:48
 1/2 crudy ***** válasza:
100%
Minden javithato, amig a blokk nem teljesen kuka, de tobbe kerul mint egy masik motor. Valoszinuleg kuka a motorod de en inkabb szetszednem es megneznem, nezetnem h biztos tropa e az egesz.
2018. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Minap néztem egy hajtókarcsapágy sérült motort(opel) a hengerfalak teljesen egyben maradtak, jól bírta olaj nélkül is, a tulaj bejárta így vele a fél várost...

Pedig hallotta, hogy olyan hangja lett, mint egy gőzgépnek.

Olajnyomás lámpa nem gyulladt ki neki...

Még jó, hogy van.

Típusfüggő, van olyan Honda motor, amit olajteknő nélkül járattak fél órán keresztül, és még járt. Van, ami bírja a kiképzést.

2018. márc. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!