Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó lehet más pohártartó is a...

Pabiiiiiiiiii kérdése:

Jó lehet más pohártartó is a Seat Ibiza-ba vagy csak a saját?

Figyelt kérdés

2002es Seat Ibiza 6L autóm van. Ebbe a modellbe még nem volt pohártartó, csak a hely van kialakítva ahova később került a ráncfelvarrás során. Sehol nem találok bontott autót se eladó pohártartót, mert mindegyikből ki van véve.. mindenkinek az kell úgy látom. Viszont van sok Audis, vagy Seat Alhambra-ba való pohártartó. Külföldről drága nagyon, ezért onnan nem rendelek, ott se nagyon van kimondott ibiza-ba való.

A kérdés az, hogy mivel egy csoport ugye Audi, seat hogy jó lehet e bele?

Elsősorban olyan válasz érdekelne aki tutit tud mondani. (Ismeri a méreteket és egyezik) vagy ugyanígy járt és tudta pótolni.

Mindenféleképp "gyárit" szeretnék. Tehát a helyére kerüljön, nem ilyen szellőztető rácsba akasztós témát. Ha akarom kinyitom használom ha nem akkor a helyén van. :D



2018. márc. 17. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Etkában kikeresed, aztán a cikkszámot visszailleszted.

Így megmutatja a program, h mely modellekbe alkalmazták.

2018. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kikerestem neked.

4- es számú alkatrész.


[link]



Az adott cikkszámhoz pedig az alábbi moselleket hozza a program:


[link]


Amúgy meg van eladó a neten dögivel.

Másold be a cikkszámot a googleba és keress rá!


6L1862531


Szívesen!

2018. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, h 2005- ös modellt hívtam le, a tiedben kérdés, h a 3- as számú alkatrész, a tokja a tartónak megfelelő- e.
2018. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Nem ismertem ezt a "programot" oldalt.(Ez hasznos lesz a továbbiakban) Nem rég vettem 1. autóm. :D Még ismerkedek, okosodok, tanulok. :D

Még egyszer köszi!

2018. márc. 17. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen!

A 3- as alkatrész elvileg stimmel.

2018. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
.
2019. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!