Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri külföldi papírokkal...

Megéri külföldi papírokkal rendelkező autót vásárolni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy azok az autók, amik nem magyar papírokkal rendelkeznek, van hogy negyed annyiba kerülnek, mint egyébként. (Tisztában vagyok vele, hogy drága a magyar forgalomba helyezés) . Lehet külföldi papiros autot magyar utakon használni? Vagy hogy működik ez? Megveszek mondjuk egy audi a3-at 250-300 ezer Ft-ért, külföldi okmányokkal, akkor utána mi a teendő? Vagy mi ennek a folyamata? Valami esetleg részletesen le tudja írni? Köszönöm előre

2018. márc. 17. 23:17
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Ha megvetted a kulfoldi Papirjaival nem hasznalhatod...honositani kell ami egy eleg csinos osszeg
2018. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megveszel egy A3-at 300ezerért, majd még annyit ráköltesz a papírozásra, hogy annyiból egy magyar papíros autót is megvettél volna, csak nem kellene miatta annyit sz*rakodni. Én is körbejártam a témát egy éve, mikor kocsit vettem, 300ezer körül voltak külföldi papírosak, meg 6-700ezer körül magyar papírosak és az utóbbit választottam.
2018. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!