Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha abbahagyom a vezetést mert...

Ha abbahagyom a vezetést mert nem megy kell az autósiskolának fizetnem valamit?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 10:01
 1/7 anonim válasza:
Tudomásom szerint nem. De ha már elkezdted, szerintem vidd végig. A befektetést legalább nem bukod el. Mi az, hogy nem megy? :D Hol az önbizalom és a gyakorlás? :D
2018. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
félek...... és szerintem rossz oktatót fogtam ki
2018. márc. 18. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet oktatót váltani, indok sem kell hozzá. Autósiskolát is válthatsz, ha úgy érzed, rossz helyen vagy, ennek szokott lenni díja, de nem tudom pontosan, ez mekkora összeg.
2018. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A még ki nem fizetett órákat, amiket már levezettél, azokat ki kell fizetni. De egyéb kötelezettséged nincs. Én megkérdeztem, hogy van-e tartozásom az órákról. Azt mondták nincs, van még egy órám, amit előre fizettem. Azt levezetgettem még és elköszöntem az oktatótól. Ennyi.
2018. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vátlásnál nálunk nem volt semmilyen díj. A papírokat kikértem. Kötelesek 8 munkanapon napon belül, ezen felül a kérelem szóban való jelzésétől is akár bírságolhatóak. :)
2018. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak akkor kérhetnek pénzt, ha iskolát váltasz.


Egyébként oktatót bármikor válthatsz.

2018. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de én nem akarok váltani hanem alapból abba akarom hagyni
2018. márc. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!