Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mehetek már? Mit vigyek?

Mehetek már? Mit vigyek?

Figyelt kérdés

Múlthét kedden raktam le a jogosítványt, viszont nem tudom most mi a teendő. Már megvan minden papírom (eü. alkalmassági, elsősegély is).

Csepelen raktam le a jogsit, és az egyik ismerősöm azt mondta, hogy most vissza kell mennem a csepeli vizsgaközponthoz, és elvinni az eü. alkalmasságit, az elsősegélyt és a 8. bizonyítványomat.

Kérdésem az lenne, hogy vinnem kell-e mást, és hogy mit mondjak, miért jöttem. Vagy ha nem így kell, akkor más tanács?



2018. márc. 18. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Forgalmi vizsga igazolasert kell menni, csak ennyit kell vinni. Utana ezekkel menni kell az okmanyirodaba (uj neve azt hiszem kormanyablak), utana varhatod a jogsit
2018. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Viszont lenne még egy problémám, olvastam mindenhol, hogy csak a 4. munkanap után mehetek, namost hétfő lenne a 3. munkanap, viszont a barátnőm (aki kevesebb mint 1 éve rakta le) azt mondta, hogy 2-3 nap. És ez azért probléma nekem, mert csak hétfőn tudok elmenni reggel, de linkre nem akarok a 16. kerületből kikocsikázni. Ön szerint ha megyek, akkor nem fölöslegesen?
2018. márc. 18. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosat nem tudok mondani, az oktatod kerdezd meg o tudja.
2018. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jogsi nelkul mennel kocsival? :D

Ha ugy erted hogy te vezetsz akkor nem ajanlom mert ha igazoltatnak akkor eltilthatnak a vezetestol, hiaba van meg a forgalmi vizsgad is

2018. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én vezetnék ;)
2018. márc. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!